KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636738
*
nr 1363 6738
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 23x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 november 2020
kl 20:07:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/11 19:53:48
1
300 kr
27/11 15:38:29
2
350 kr
29/11 21:14:47
3
400 kr
30/11 19:02:27
2
500 kr
30/11 19:02:58
3
600 kr
30/11 19:51:16
4
Vinnande bud
30/11 19:52:33
4
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar parkmotiv
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
*
Oljemålning
nr 1363 6738
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 23x34 cm
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 november 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/11 19:53:48 | 1 | 300 kr |
| 27/11 15:38:29 | 2 | 350 kr |
| 29/11 21:14:47 | 3 | 400 kr |
| 30/11 19:02:27 | 2 | 500 kr |
| 30/11 19:02:58 | 3 | 600 kr |
| 30/11 19:51:16 | 4 | Vinnande bud |
| 30/11 19:52:33 | 4 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar parkmotiv
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:42 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Skånegård. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12



